کد خبر: 225684 A

جمعی از کارکنان و ایثارگران و جانبازان شاغل در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک با ارسال نامه‌ای به دکتر هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، حمایت خود را از فعالیت‌ها و اقدامات دکتر طاهر احمدی، مدیر این دانشگاه، اعلام داشتند.

جمعی از کارکنان و ایثارگران و جانبازان شاغل در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک با ارسال نامه‌ای به دکتر هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، که رونوشت آن در اختیار خبرگزاری ایلنا در اراک قرار گرفته، حمایت خود را از فعالیت‌ها و اقدامات دکتر طاهر احمدی، مدیر این دانشگاه، اعلام داشتند.

به گزارش ایلنا متن این نامه بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
با سلام و احترام

اینجانبان؛ جمعی از ایثارگران و جانبازان و امت حزب ا… شاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک، صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری را رسالت کنونی خود می‌دانیم و بر تداوم قانون پذیری و قانون مداری تاکید می‌کنیم؛ چرا که اجرای قانون، جلوگیری از ریخت و پاش و توجه به پرسنل و حفظ کرامت‌های انسانی و اخلاقی، جلوگیری از پارتی بازی و سلیقه‌ای عمل نمودن، جز با از خود گذشتگی، تسلیم در برابر قانون و احترام به حقوق مردم و بیت المال معنا نمی‌شود.

آقای دکتر حسن طاهر احمدی، سرپرست کنونی دانشگاه علوم پزشکی اراک، که فردی آزموده، توانمند، ارزشی، جانباز و رزمنده است؛ پیشرفت و تعالی نظام سلامت ایران اسلامی و رعایت احترام و ادب نسبت به مردم و همکاران را سرلوحه امور قرار داده و در این مدت کوتاه با عزم ملی و مدیریتی جهادی از هیچ کوششی برای اعتلای وضعیت بهداشت و درمان و رفاه کارمندان خدوم این مجموعه دریغ نکرده‌اند.

به یمن تلاش وی در همراهی با سیاست‌های دولت یازدهم و اتخاذ رویه قانون مداری، اعتدال گرایی، احترام به ارزش‌ها و اصلاح ساختار‌ها، رشد و پویایی در بدنه مدیریت و کار‌شناسی دانشگاه ایجاد شده و امید و اعتماد به نفس به میان کارکنان بازگشته و رخوت و بی‌انگیزگی از این دانشگاه رخت بربسته است.

و مهم‌تر اینکه از فزونی بدهی‌های قبلی دانشگاه جلوگیری کرده و با پرداخت قسمت اعظم بدهی‌های پرسنلی که در اثر سوء مدیریت به وجود آمده بود، نشاط و امید را به مجموعه بازگردانده است.

متاسفیم که امروز عده‌ای با تمسک به مطالب کذب، برای رسیدن به اهداف خود و در پیش گرفتن مسیر ناصواب «هدف، وسیله را توجیه می‌کند.»، همه انتصاب‌ها و انتخاب‌های ارزش محورانه و جایگاه کارمندان ایثارگر و ارزشی و افراد باحجاب را عامدانه نادیده گرفته‌اند. ما اعلام می‌داریم؛ این افراد سود جویانی هستند که رانت‌های خود را از دست داده‌اند و نیتی جز قانون گریزی و منفعت طلبی ندارند و در مسیر رسیدن به این هدف مادی خود،
از هیچ ترفندی فرو گذاری نکرده و همچون گذشته مغرضانه عمل می‌کنند و بدون واهمه و خوف از سوال و جواب فردای قیامت از وارد کردن اتهامات واهی و تخریب افراد شایسته، متدین و کارآمد نزد مسئولین دریغ نمی‌کنند.
ما ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس بر این باوریم که با اطاعت از قوانین و مقررات، رعایت حقوق دیگران، هم آوایی با یکدیگر و حفظ اتحاد عمومی است که می‌توان مسیر شهدا و ایثارگران را ادامه داد و مدعی ایثارگری شد.
در پایان ضمن حمایت از عملکرد جناب آقای دکتر طاهر احمدی سرپرست محترم دانشگاه، هر گونه رفتار ناشایستی را که باعثتضعیف مدیریت دانشگاه و پرسنل خدوم آن شود، خلاف مصالح نظام، منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت تدبیر و امید می‌دانیم و انتظار داریم که جنابعالی به پاس ارج نهادن به زحمات این برادر عزیز که در امور اجرایی و برنامه ریزی رویکردی برنامه محور و توسعه‌ای داشته و شیوه‌های جهادی، قانونمدار، اخلاقگرا، شفاف و پاسخگو را در مدیریت خویش در پیش گرفته و دست رانتخواران را کوتاه نموده است، به نحو شایسته مورد تشویق و تقدیر قرار گیرد.

همچنین شایان ذکر است رونوشت این نامه به شورای عالی انقلاب فرهنگی و استاندار مرکزی نیز ارسال گردیده است

ایران اسلامی جانبازان حقوق دانشگاه علوم پزشکی درمان و آموزش پزشکی دولت رئیس دانشگاه سلامت شهدا و ایثارگران وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر