کد خبر: 229838 A

به خدام بارگاه های ملکوتی علوی و حسینی نیابت داده تا از جانب خود و یا بستگانتان(چه آنان که در قید حیات هستند و چه آنانکه به رحمت ایزدی پیوسته اند) زیارت کرده و دو رکعت نماز زیارت بجای آورند.

آستان مقدس امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) در ایام اربعین برای انجام زیارت نیابتی از سوی کسانی که امکان حضور در کربلا را ندارند، ثبت نام به عمل می آورد.

به گزارش ایلنا، سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دلدادگان کوی حسینی که امکان حضور در کربلا را ندارند می توانند با ثبت نام در صفحات مخصوص زیارت نیابتی، به خدام بارگاه های ملکوتی علوی و حسینی نیابت داده تا از جانب خود و یا بستگانتان(چه آنان که در قید حیات هستند و چه آنانکه به رحمت ایزدی پیوسته اند) زیارت کرده و دو رکعت نماز زیارت بجای آورند.

پایگاه رسمی حرم مطهر امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) برای تمامی محبان و مشتاقان زیارت اهل بیت(ع) در سراسر جهان که بعد مسافت مانع رسیدن آنان به کربلای معلی و زیارت بارگاه منور امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) جهت تجدید میثاق با آن حضرت و یا طلب حوائج می شود، صفحه ای مخصوص را در نظر گرفته اند.

بر این اساس، افراد علاقه مند می توانند برای ثبت نام زیارت نیابتی به نشانی اینترنتی حرم امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) به ترتیب www. imamhussain. org و alkafeel. net مراجعه کنند.

کربلا زیارت نیابتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر