کد خبر: 202735 A

درسفریک روزه به بندرعباس ودیدار با مسئولان این شهر؛

مهندس مونسان در سفر یک روزه به بندرعباس با امام جمعه واستانداراین شهر دیداروگزارشی از اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش دریک سال اخیر ارائه کرد.

مهندس مونسان در سفر یک روزه به بندرعباس با امام جمعه واستانداراین شهر دیداروگزارشی از اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش دریک سال اخیر ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، مهندس مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درسفری یک روزه به بندرعباس با امام جمعه بندرعباس، آیت ا… نعیم آبادی و استاندار هرمزگان دکتر جادری دیدارکرد.
دراین نشست آیت ا… نعیم آبادی با اعلام رضایت از عملکرد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مهندس مونسان به عنوان یکی از موفق ترین مدیران سازمان یاد کرد وافزود: دوران مدیریت مهندس مونسان برای جزیره کیش، شهروندان وگردشگران این جزیره روزهایی سرشار از خیرو برکت است.
عضو مجلس خبرگان رهبری از تلاش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیگیری وتکمیل طرح هایی که درحوزه های مختلف درحال اجراست ابراز خرسندی کرد وافزود: انجام این فعالیت های همه جانبه، ضمن توسعه کیش، خوشحالی مردم و مسئولان منطقه را به دنبال داشته است.
وی افزود: بافراهم شدن زیرساخت های لازم در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری، جزیره کیش آمادگی ارائه خدمات به جمعیت درحال رشد منطقه ومیزبانی ازشمار فراوان گردشگران درسال های آتی را کسب کرده است.
آیت ا… نعیم آبادی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش وابراز امیدواری برای استمرار این خدمات ارزشمند، تاکید کرد با اقدامات ارزنده مهندس مونسان درجزیره کیش زیرساخت های این جزیره پیش از رسیدن به سال ۱۴۰۴ دربخش های زیادی تکمیل و برای حضور ۶ میلیون گردشگر آماده شده است.
دکتر جاسم جادری نیزدراین دیدار با اشاره به اقدامات زیرساختی انجام شده درجزیره کیش گفت: درمدت یک ساله مدیریت مهندس مونسان شاهد اجرای طرح هایی بودیم که برای توسعه اقتصادی و گردشگری جزیره کیش بسیار لازم وضروری بود.
گفتنی است تبادل نظر در خصوص راهکارهای افزایش تعامل وهمکاریها سازمان منطقه آزاد کیش واستانداری هرمزگان درراستای توسعه این استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
همجنین مهندس مونسان در این دیدار پس از ارائه گزارش عملکرد یک ساله به همراه جمعی از مسئولان محلی ازمسجد جامع بندرعباس بازدیدکرد.

امام جمعه رشد عضو مجلس خبرگان رهبری فرهنگی و گردشگری گردشگری سازمان منطقه کیش آزاد بندرعباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر