کد خبر: 528405 A

در حکمی از سوی علی‌اصغر مونسان؛

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز 4 شهریور 96 در حکمی، قدرت ابراهیمی را به سمت مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست سازمان میراث‌فرهنگی منصوب کرد.

به‌گزارش ایلنا، در متن حکم ابراهیمی آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم، به‌عنوان مشاور رئیس سازمان و مدیرکل حوزه ریاست سازمان منصوب می‌شوید.

با عنایت به گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت‌های سازمان و نقش مؤثر و جایگاه خطیر حوزه ریاست، انتظار می‌رود با حسن تدبیر و برقراری ارتباط منسجم و مؤثر با مدیران و کارکنان محترم، اهتمام خود را در جهت تمشیت صحیح امور، ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های دفتر، افزایش بهره‌وری مجموعه و ارائه گزارش‌های به‌ هنگام، پیگیری دستورها و مصوبات، تنظیم فعالیت‌های مرتبط با سازمان و برقراری ارتباط مؤثر و پویا با مراجعان و جلب رضایت آن‌ها بکار گرفته و با ارائه مشاوره و پیشنهادهای سازنده به اینجانب، سازمان را در رسیدن به اهداف یاری نمائید.

اطمینان دارم در اجرای وظایف محوله از همکاری همه معاونان، مشاوران، مدیران‌کل ستادی استانی و شرکت‌های وابسته، کارشناسان و همکاران محترم برخوردار خواهید بود.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

 

ارتقای سطح دولت صنایع دستی و گردشگری معاون نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر