کد خبر: 104536 A

نگارخانه فرهنگسرای معرفت با همکاری انجمن عکاسان دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس با عنوان «جاودانه‌ها» کرده است.

ایلنا: نمایشگاه عکس دفا مقادس که عکس‌هایی از بزرگان عکاسی ایران در دوران دفاع مقدس را به نمایش می‌گذارد، به منظور ارج نهادن وگرامیداشت یاد و خاطره ۸ سال مقاومت دلیرمردان سرزمین ایران اسلامی دایر می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، در این نمایشگاه ۴۰ اثر در ابعاد ۴۰ در۴۰ که آثاری برجسته از عکاسان دوران دفاع مقدس با موضوع و محوریت ۸ سال مقاومت و پایداری از مناطق عملیاتی و جنگی هستند در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد.

«سعید صادقی»، «کاظم اخوان»، «علی فریدونی»، «امیرعلی جوادیان» و… از جمله هنرمندانی هستند که به ثبت رشادت‌های رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل پرداختند و آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه جاودانه‌ها می‌توانند از تاریخ ۲۶ شهریورماه تا ۴ مهرماه، همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۹ به نگارخانه فرهنگسرای معرفت واقع دربلوار آیت الله کاشانی، میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بعد از زیر گذر همت مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۳۰۱۴۴۴ تماس بگیرند.

فرهنگسرای فردوس فرهنگسرای معرفت دفاع مقدس نمایشگاه عکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر