کد خبر: 118679 A

تاکنون حضور۶ هنرمند از کشورهایی ازجمله عمان و لبنان در سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت قطعی شده است.

ایلنا: به گفته‌ی رضا خزعلی(مدیر بخش بین الملل جشنواره)، سلمان الحجری از عمان، جینان موسی، نور بالوک و نعیم فرهات از لبنان درکنار شهید العلم و محمد المدهون ازجمله میهمانانی هستند که تاکنون حضورشان در سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت قطعی شده است برخی از این میهمانان نیز احتمال برگزیده شدن آثارشان در جشنواره وجود دارد.

به گزارش ایلنا، طبق گفته مدیر بخش بین‌الملل جشنواره این درحالی است که به زودی نیز از ۸ تا ۱۰ هنرمند دیگر هم برای حضور در جشنواره دعوت به عمل خواهد آمد.

در مجموع ۵۵۱۶ اثر در بخش های طراحی و چاپ دستی، نقاشی، پوستر، عکاسی، تصویرسازی، نقاشی - خط، نگارگری، طرح‌های حجمی، کارتون و کاریکاتور، هنرهای جدید و مفهومی و پژوهش‌های علمی در دو بخش داخلی و بین‌الملل به دبیرخانه سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت ارسال شده است.

سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت بادبیر کلی حبیب ا… صادقی، آذر ماه امسال به ابتکار بنیاد فرهنگی روایت و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس در ۱۲ رشته گوناگون شامل نقاشی، طراحی و چاپ دستی، نگارگری، خط - نقاشی، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، کاریکاتور، طرح‌های حجمی، انیمیشن، هنرهای جدید و مفهومی برگزار می‌شود.

جشنواره هنر مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر