کد خبر: 119690 A

روند برگزاری کلاس‌های مکتب استاد علیزاده که به دلیل برنامه‌های کنسرت او، وقفه‌ای چند ماهه داشته است با برگزاری دور دوم کلاس‌های قزوین ادامه خواهد یافت.

ایلنا: دور دوم کلاس‌های مکتب حسین علیزاده؛ استاد موسیقی ایران؛ در شهر قزوین پیگیری می‌شود.

به گزارش ایلنا، سعید محمدی(مدیر مکتب حسین علیزاده) با اعلام این خبر، گفت: روند برگزاری کلاس‌های مکتب استاد علیزاده که به دلیل برنامه‌های کنسرت ایشان، وقفه‌ای چند ماهه داشته است با برگزاری دور دوم کلاس‌های قزوین ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه افزود: این کلاس‌ها در روزهای ۱۳ تا ۱۵ آذرماه سال جاری در شهرستان قزوین برگزار می‌شود که پس از ثبت نام هنرجویان حاضر دردور اول، ظرفیت باقیمانده احتمالی کلاس‌ها، با ثبت نام از هنرجویان جدید تکمیل خواهد شد.

محمدی همچنین با اعلام اینکه همزمان با برگزاری کلاس‌های قزوین، امکانات جانبی سامانه اینترنتی مکتب استاد علیزاده هم فعال خواهدشد، خاطرنشان کرد: با فعال شدن بخش گالری عکس در ماههای گذشته، هم زمان با کلاس‌های قزوین، بخش گالری کلیپ‌های منتخب تصویری و فایلهای صوتی کلاس‌های آموزشی نیز، از طریق سامانه اینترنتی «مکتب علیزاده» جهت بهره‌گیری هرچه بیشتر هنرجویان در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

علاقمندان می‌توانند با اشتراک در خبرنامه سامانه اینترنتی مکتب علیزاده به آدرس www. maktab - alizadeh. com از اخبار مختلف مربوط به حسین علیزاده و فعالیت‌های مکتب ایشان مطلع شوند.

حسین علیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر