کد خبر: 127119 A

نگارخانه لاله؛ ورک شاپ نقاشی داود کوچکی هنرمند خودآموخته ۷۴ ساله را روز دوشنبه ۱۸ آذرماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در نگارخانه لاله برگزار می‌‌کند.

ایلنا: نگارخانه لاله در ادامه برگزاری نمایشگاه هنرمندان خودآموخته چندین نشست تخصصی و کارگاه یکروزه نقاشی برای آشنایی نزدیک علاقمندان با نگاه و نحوه هنرآفرینی این هنرمندان برگزار می‌کند که اولین ورک شاپ نقاشی توسط داود کوچکی هنرمند خودآموخته ۷۴ ساله روز دوشنبه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در نگارخانه لاله برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، داود کوچکی متولد سال ۱۳۱۸ فومنات است و مدت ۱۰ سال است که به صورت جدی به آفرینش هنری براساس الهامات غریزی و خود انگیخته می‌پردازد. وی تاکنون در چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در ایران، پاریس و هلند شرکت نموده و کتابی از مجموعه آثار او به چاپ رسیده است.

نمایشگاه هنرمندان خودآموخته از ۱۵ آذر تا ۳ دیماه در نگارخانه لاله دایر خواهد بود که آثاری از ۱۹ هنرمند نقاش و حجم پرداز را ارایه داده است. هنرمندانی همچون حسن حاضر مشار، زنده یاد مکرمه قنبری، داود کوچکی، سلیم کرمی، صغری عبدالهی، فیروزه یزدانی، علیخان عبداللهی، پروین جلالی، محمد خداشناس، جعفر خادم، زهرا سهرابی، ارسیا مقدم، محمود زاهدی، محمد آریایی، امیر غفوری، محمد باقر رضایی، محسن فرخ رٌخ و…

علاقمندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار تا ۳ دی ماه از ساعت ۹ تا ۱۹ به استثنای ایام تعطیل به نگارخانه لاله مراجعه کنند.

نگارخانه لاله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر