کد خبر: 136794 A

این اثر تکیه بر هنر بداهه نوازی دارد و بدون تمرین و تصمیماتی که موسیقی را از اتفاقات و یگانگی لحظات دور می‌کند نواخته شده است.

ایلنا: آلبوم موسیقی «سفر خاموش» با بداهه نوازی پویان بیگلر و پژمان حدادی که قرار بود در شهریور ماه منتشر شود، با تاخیر که داشت از روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۲ توسط موسسه فرهنگی و هنری «هزار نغمه بسته نگار» در دسترس مخاطبان موسیقی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، پویان بیگلر(آهنگساز و نوازنده تار) با اعلام این خبر درباره جزئیات اثر گفت: در آلبوم بداهه‌نوازی «سفر خاموش» نوازندگی تار را برعهده دارم و پژمان حدادی نیز به عنوان نوازنده تنبک حضور دارند، این مجموعه به شکل کاملا بداهه نواخته شده و بدون هیچ تمرین و تصمیم از پیش تعیین شده‌ای در آواز ابوعطا و پرده‌های شور نواخته شده است.

وی در ادامه افزود: این اثر تکیه بر هنر بداهه نوازی دارد و بدون تمرین و تصمیماتی که موسیقی را از اتفاقات و یگانگی لحظات دور می‌کند نواخته شده است.

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم، آلبوم «سفر خاموش» در حاشیه کنسرت زمزمه‌ها که ۲۶ تا ۲۸ دی ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود، برای اولین بار به مخاطبین ارائه خواهد شد.

پژمان حدادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر