کد خبر: 139782 A

مجتمع فرهنگی هنری نور در آستانه فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی؛ سیزدهمین نشست پژوهشی اورنگ را با محوریت معرفی هنر انقلابی و آثار نقاشان انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.

ایلنا: سلسله نشست‌های پژوهشی «اورنگ» با هدف معرفی تاریخ هنرهای تجسمی در ایران و تحلیل نقش افراد و جریان‌های هنری در سیر تحولات هنرهای تصویری کشور در مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در سیزدهمین نشست از سلسله نشست‌های اورنگ که به مناسب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به معرفی هنر انقلابی و آثار نقاشان انقلاب اسلامی اختصاص دارد، سیدامیر سقراطی(نویسنده و منتقد هنرهای تجسمی) و آرش تنهایی(طراح، گرافیست و نویسنده) به عنوان کار‌شناس به ارائه مطالبی پیرامون موضوع برنامه می‌پردازند.

همچنین همزمان با برگزاری این برنامه پژوهشی، نمایشگاهی از آثار نقاشان انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی هنری نور برپا خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند سه شنبه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۶ به مجتمع فرهنگی هنری نور واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پل ستاری مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۰۸۸۷۰۷ تماس حاصل کنند.

آشنایی با آثار نقاشان انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر