کد خبر: 147620 A

کنسرت گروه موسیقی تلفیقی «عقیق» به سرپرستی بهنام خدا رحمی، خوانندگی کامران صفاری فر و همراهی حسین خواجه امیری متخلص به(ایرج) برگزار می‌شود.

ایلنا: با حضور و همراهی گروه موسیقی تلفیقی «عقیق»؛ «ایرج» به صحنه باز می‌گردد.

به گزارش ایلنا، این اجرا بعد از سال‌ها و با یادی از خاطره‌ها، تاریخ هشتم اسفند ماه(در دو سانس۱۸ الی۲۰ و ۲۰:۳۰الی ۲۲:۳۰) در تالار اندیشه حوزه هنری شهر تهران روی صحنه می‌رود و کامران صفاری فر با صدایی حزن انگیز و سابقه ده ساله در عرصه موسیقی اصیل ایرانی، این بار با حال و هوایی جدید به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.

از نکات جالب توجه این کنسرت، حضور و همراهی حسین خواجه امیری متخلص به(ایرج) است که این حضور و اجرای ایشان به نظر می‌رسد حال و هوایی زیبا و بیاد ماندنی به همراه خواهد داشت.

در این کنسرت محمود رحمانی‌پور(عود)، بهروز قونسولی(قانون)، سعید رودباری(تنبک)، بهنام خدا رحمی(پیانو)، فرشید فره‌مند حسن‌زاده(ویلن)، فرزاد قیصری‌پور(درام) و حمید‌پور اسدالله خان(تار) به عنوان اعضای گروه موسیقی «عقیق» در کنار کامران صفاری فر(خواننده) به هنرنمایی خواهند پرداخت.

صفاری فر از شاگردان اساتیدی چون حسین خواجه امیری(ایرج)، حسن گلپایگانی و داوود فیاضی بوده است و بعد از آلبوم «گل عشق» که در سال ۹۱ وبا همکاری هنرمندانی چون میلاد کیایی ومحمود فره‌مند وارد بازار موسیقی شد، در حال حاضر در پی مراحل تولید آلبوم «بگذرازکوی ما» از آثاراستاد همایون خرم است.

علاقمندان برای تهیه بلیت برای این کنسرت به سایت ایران کنسرت با آدرس اینترنتی iranconcert. com مراجعه کنند، همچنین در صورت تمایل می‌توانند با مراکز فروش ققنوس(۲۲۷۲۸۰۰۷ و ۲۲۷۳۸۰۰۷)، آموزشگاه آوای ایرج(۸۸۶۸۵۹۵۲)، آموزشگاه آوای گلپا(۲۲۴۵۸۷۲۹)، آموزشگاه اسدالله ملک(۲۲۸۴۷۶۴۱) و صدای دنیای هنر(۲۲۹۱۴۰۹۲) تماس بگیرند.

ایرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر