کد خبر: 157028 A

برنامه‌های عیدانه‌ی خواننده‌ی پای کشور؛

رضا یزدانی در سال جدید کنسرت‌هایی در تهران و شهرستان‌ها دارد. برنامه‌هایی هم برای سینما و تلویزیون و تئاتر دارد.

خواننده پاپ کشور؛ سال پرکاری را پشت سر گذاشته و در سال جدید هم برنامه‌های زیادی دارد. یزدانی امیداور است خدا به او سلامتی بدهد تا بتواند مثل گذشته پر شور و با نشاط در خدمت مردم باشد.

گفتگوی عیدانه رضا یزدانی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

سال ۹۲ برای شما چطور گذشت؟

سال خیلی خوبی بود. آلبوم ساعت‌ها خوابند که پایانی بود بر ۳ گانه ساعت‌های من امسال منتشر شد. فیلم بوی گندم که ۲ سال قبل بازی کردم و ترانه خلیج فارس را در آن خواندم و نقش اصلی را هم در آن داشتم اکران شد. چند کنسرت هم در تهران و شهرستان‌ها داشتم که به خوبی اجرا شد. امسال در جشنواره فیلم فجر هم ۲ فیلم داشتم و افتتاحیه فیلم فجر هم با من بود. در جشنواره موسیقی هم بودم و در روزهای آخر سال هم در یک تئاتر حضور داشتم و سال را با تئاتر به پایان رساندم. امسال هم در تلویزیون، هم در تئاتر، هم در موسیقی و هم در سینما کار کردم و سال خیلی پرکار و پر فشار اما خوبی بود.

نوروز چه حسی به شما می‌دهد؟

من کاملاً در نوروز آن احساس تحول را دارم. سنگینی یک اتفاق جدید و همه چیز نو شدن را احساس می‌کنم و اینکه خدا یک نگاه دیگر به مردم و هموطنان ما می‌اندازد را حس می‌کنم و می‌گیریم.

رضا یزدانی هنوز هم عیدی می‌گیرد؟

مردم خیلی لطف دارند و شاید اسمش عیدی نباشد، اما هر سال آجیل و شیرینی شب عید را که باید بخرم یکی از دوستانم لطف می‌کند و برایم می‌فرستد و این کار برایم خیلی ارزشمند است. این لطف مردم است و احساس می‌کنی که مردم دوستت دارند و این مسائل مسئولیت آدم را بیشتر می‌کند.

اهل عیدی دادن هم هستی؟

بله؛ همیشه CD هایم همراهم است و به دوستان و فامیل با امضای خودم عیدی می‌دهم.

برای سال جدید چه آرزویی داری؟

همیشه تنها آرزویم برای خودم و خانواده‌ام و مردم سرزمینم سلامتی و آرامش است که اگر سلامتی و آرامش باشد همه چیز را می‌شود به دست آورد.

برای سال جدید برنامه خاصی داری؟

همین برنامه‌هایی که سال ۹۲ داشتم را در سال جدید هم دارم مثل کنسرت تهران و شهرستان‌ها و سینما و تلویزیون و تئاتر که امیدوارم خدا سلامتی بدهد تا بتوانم با انرژی کار کنم و در خدمت مردم سرزمینم باشم.

یک دروغ ۱۳ از رضا یزدانی؟

استقلال و پرسپولیس دیگر مشکل مالی ندارند و پولدارترین باشگاه‌های جهان می‌شوند.

استقلال و پرسپولیس تئاتر تلویزیون جشنواره فیلم فجر جهان خلیج فارس سینما و تلویزیون شب عید عیدی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر