کد خبر: 205176 A

نمایشگاه نقاشی کودکان با هدف حفظ کرامت مددجویان از روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه تا روز جمعه ۲۸ شهریور در گالری برج میلاد برگزار می‌شود.

نمایشگاه نقاشی کودکان بی‌سرپرست با همکاری برج میلاد تهران و بنیاد خیریه دست‌های مهربان از فردا ۲۶ شهریور ماه به مدت سه روز و با حضور هنرمندان و حامیان کودکان بی‌سرپرست در گالری شرقی ششمین برج مخابراتی دنیا بر پا می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه نقاشی کودکان با هدف حفظ کرامت مددجویان از روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه تا روز جمعه ۲۸ شهریور از ساعت ۱۱ تا ۲۲ در گالری برج میلاد برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه قرار است کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۵ سال بی‌سرپرست نقاشی کنند و سپس حامیان آن‌ها آثار خلق شده را از کودکان خریداری کرده و درامد حاصل از آن در اختیار این کودکان بی‌سرپرست قرار می‌گیرد.

نمایشگاه نقاشی کودکان بی‌سرپرست از ساعت ۱۱ تا ۲۲ در گالری شرقی واقع در زیرگذر برج میلاد تهران برپاست. ضمن آنکه کودکان از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نمایشگاه حضور داشته و همزمان با بازدید حامیانشان نقاشی می‌کنند.

مراسم گشایش این نمایشگاه با حضور هنرمندان شاخص سینمای ایران فردا ۲۶ شهریور ماه ساعت ۱۱ برگزار می‌شود. برپایی این نمایشگاه تا روز جمعه ۲۸ شهریور ادامه دارد.

نمایشگاه نقاشی کودکان بی‌سرپرست در برج میلاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر