کد خبر: 207234 A

در بزرگداشت مولانا؛

این جشنواره برای عموم مردم با هدف رساندن صدای مولانا از کانال‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

جشنواره کیش مهر به همت موسسه مردم نهاد تعالی با حضور هنرمندانی چون محمد معتمدی، علیرضا قربانی و اجرای ژاله صادقیان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، به مناسبت سال روز بزرگداشت مولانا جلال‌الدین محمد بلخی؛ جشنواره کیش مهر به همت جوانان موسسه مردم نهاد تعالی در روزهای ۷ و ۸ مهرماه مصادف با سالروز تولد مولانا در تالار اندیشه برگزار می‌شود.

در این جشنواره محمد معتمدی و علیرضا قربانی قطعاتی با اشعار مولانا را اجرا خواهند کرد. این جشنواره برای عموم مردم و با هدف رساندن صدای مولانا از کانال‌‏های فرهنگی و هنری و ارائه محصولات فرهنگی برگزار می‌شود تا بتواند تجربه مولانا از زندگی، هستی و چگونگی استفاده از آموزه‏‌های مولانا برای زندگی جوانان را ارائه کند.

در این جشنواره؛ ژاله صادقیان به عنوان مجری قطعاتی از اشعار مولانا را برای مردم می‌خواند. همچنین ناصر مهدوی و توفیق سبحانی در مورد افکار و آثار مولانا به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

از برنامه‌های دیگر در این جشنواره می‌توان به برگزاری گذر مولانا که شامل کارگاه تولید آثار هنری توسط هنرمندان در تاریخ۰۱ / ۰۷/۱۳۹۳ لغایت ۰۶/۰۷ / ۱۳۹۳ در محل پارک ایرانشهر(خانه هنرمندان) اشاره کرد. همچنین نمایشگاه آثار هنرمندان مفاخر نیز در تاریخ ۰۳/۰۷ / ۱۳۹۳ لغایت ۰۸/۰۷ / ۱۳۹۳ در گالری بین‌اللملی موسسه اکو به نمایش گذاشته خواهد شد.

جشنواره کیش مهر با حضور بزرگان فرهنگ و هنر برگزار می‌‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر