کد خبر: 213293 A

با سرپرستی و آهنگسازی ناصر ایزدی؛ امیر اثنی عشری به همراهی ارکستر ملی «مهر» روی صحنه می‌رود.

ارکس‌تر ملی «مهر» به سرپرستی و آهنگسازی «ناصر ایزدی» و خوانندگی «امیر اثنی عشری» در تالار وحدت شهر تهران به روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا؛ اعضای این ارکس‌تر که اسفندماه سال گذشته طی دو شب در تالار وحدت به روی صحنه رفتند، این بار نیز آثاری را از ساخته‌های ناصر ایزدی و بردیا صدر نوری به اجرا می‌گذارند، اثنی عشری ضمن اعلام این مطلب درباره جزئیات این کنسرت گفت: ۲۳ و ۲۴ مهرماه سال جاری به همراه ارکس‌تر مهر به مدت دو شب در تالار وحدت روی صحنه خواهیم رفت. در بخش اول کنسرت پیانوی هنرمند گرامی جناب صدر نوری را ویولون آلتو، فلوت و سازهای کوبه‌ای همراهی خواهند کرد و در بخش دوم با همراهی هنرمند گرامی آقای صادق چراغی قطعه ساری گلین که برای ارکستر و بالابان تنظیم شده است، اجرا می‌شود و ارکس‌تر نیز قطعاتی را از ساخته‌های جناب ایزدی اجرا خواهد کرد.

او ادامه داد: در این برنامه علاوه بر استفاده از شاعران کلاسیک، بر روی اشعاری از شاعران معاصر همچون دکتر شفیعی کدکنی، سیاوش کسرایی و قیصر امین‌پور آهنگسازی شده است.

ناصر ایزدی(آهنگساز)، امیر اثنی عشری(خواننده)، بردیا صدر نوری(پیانو و آهنگساز)، صادق چراغی(نوازنده می‌ه‌مان)، علیرضا دریایی، نیلوفر ابراهیمی، رضا رضاپور، امیر شکرابی، مهشید دولو، بهاره آخوندی، صدیقه شعبانی، امیر شکرابی، نیلوفر هداوند، کامران یعقوبی، محمد حسین غریبی، بردیا صادقی تبار، احمد رضا نیکخو، حمید رضا باقری، حسام استیلایی، حسین واحدی، مازیار چاهی، پدیده نادری، آزاده امیری، امیر حسین طاعی، داریوش حجازی، شاهین زند مقدم، نوید شعبانی‌زاده و مهدی کریمی به عنوان اعضای ارکس‌تر «مهر» در این کنسرت به هنرنمایی خواهند پرداخت.

ارکستر ملی مهر امیر اثنی عشری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر