کد خبر: 235497 A

گالرى اثر عصر جمعه پنجم دى ماه میزبان تازه‌ترین مجموعه نقاشى‌هاى «محمد حمزه» است.

«دوره چهارم مچاله‌ها»، عنوان نمایشگاه محمد حمزه است که در آن هشت تابلو در ابعاد بزرگ ارائه مى‌شود. این دوازدهمین نمایش انفرادى حمزه است که او براى چهارمین بار تکنیک خاص خودش مچاله‌ها را با روایت و رویکردى نوین به تماشا مى‌گذارد.

به گزارش ایلنا؛ او این‌بار پرتره‌هایى از دوره رنسانس را دستمایه خود قرار داده تا زیبایى، جلال و شکوه آنان را در فرایند مچاله شدن نقاشانه به تصویر کشد. زاویه نگاه او زیبایى شناختى هنرى ست. او کوشیده با حذف هرگونه پس‌زمینه و رو در رو قرار دادن پرسناژهاى رنسانسى با مخاطب امروزى، حرف‌های تازه‌اى ارائه کند.

همه این آثار با اکریلیک روى کاغذ روى بوم در کادرهاى مستطیل بزرگ و در سال جارى پدید آمده‌اند.

محمد حمزه متولد ١٣۴٢ تهران است و این دومین بار متوالى ست که در گالرى اثر آثارش را نمایش مى‌دهد. پیش از این، آثار او در قالب نمایشگاه‌هاى گروهى در موزه هنرهاى معاصر تهران و گالرى‌هایى در نیویورک، آلمان و… روى دیوار رفته است.

«دوره چهارم مچاله‌ها» عصر جمعه پنجم دى ماه در نگارخانه اثر واقع در خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروى خانه هنرمندان، پلاک ١۶ دایر مى‌شود و علاقمندان مى‌توانند تا ٢۶ دى ماه، یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ١١ تا ٢٠ و جمعه‌هاى غیرافتتاحیه ١۶ تا ٢٠(اثر شنبه‌ها تعطیل است) از این آثار دیدن نمایند.

گالرى اثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر