کد خبر: 241567 A

گالری بوم، تازه‌ترین آثار محمود سبزی هنرمند مقیم آمریکا که در چهار سال اخیر خلق شده‌اند را عصر جمعه ۲۶ دی ماه ۹۳ به تماشا می‌گذارد.

«رو به بی‌سو» عنوان این نمایشگاه است که سبزی با انتخاب آن، علاوه بر اشاره به شعر مولانا «هر کسی رویی به‌سویی برده‌اند، وان عزیزان رو به بی‌سو کرده‌اند» که رویکردى عرفانى دارد نوعی سرگردانی و حیرت را در آثارش بازگو می‌کند؛ ۲۵ اثر پاپ آرت با تکنیک اکریلیک و میکس مدیا در گالری بوم ارائه می‌شوند که هنرمند با تلفیق سمبل‌های هنری غرب و المان‌هایی از شرق قصد دارد هویت مونتاژ شده و در هم برهمی که جوامع مختلف به آن مبتلا هستند را بررسی کند و به معرض قضاوت مخاطبان بگذارد.

به گزارش ایلنا؛ این چهل و پنجمین نمایشگاه انفرادی محمود سبزی است که آثارش در گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و موزه هنر لس انجلس نگاهدارى مى‌شود، نقاشی‌هاى او پیش از این در گالرى‌هاى معتبر کشورهاى مختلفى نظیرآمریکا، آلمان، انگلستان، ژاپن، کویت و… روى دیوار رفته و با استقبال مواجه شده است.

نمایشگاه «رو به بی‌سو» در گالرى بوم واقع در خیابان ولیعصر، بالاتراز نیایش، کوچه ارمغان غربی پلاک ١١ به تماشا درخواهد آمد.

گالری بوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر