کد خبر: 241654 A

در کنسرت گروه مهوار، آثار بزرگان موسیقی ایران مانند مرتضی نی داوود، عارف قزوینی، همایون خرم و انوشیروان روحانی را در دو بخش اجرا خواهد کرد.

گروه «مهوار» به سرپرستی و خوانندگی مهناز روستا کنسرتی را ویژه بانوان ۲۶ دی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می برد.

به گزارش ایلنا؛ گروه «مهوار» در این کنسرت آثار بزرگان موسیقی ایران مانند مرتضی نی داوود، عارف قزوینی، همایون خرم و انوشیروان روحانی را در دو بخش اجرا خواهد کرد.

در بخش اول این کنسرت قطعاتی در دستگاه شور و آواز دشتی مانند «آتش دل»، «آمان» و چند آهنگ قدیمی و در بخش دوم قطعاتی در دستگاه همایون و آواز اصفهان مانند «راز دل»، «باز آمدی ای آشنا»، «خداوندا چه می شد»، «جلوه بستان و رفته»، «مجنون تو» و دو آهنگ آذربایجانی اجرا می‌شود.

در این کنسرت عسل ملک زاده(دف)، نیوشا بریمانی(کمانچه)، غزل مهدوی(پیانو) و مهناز روستا(سرپرست و خواننده) گروه «مهوار» را همراهی می‌کنند.

کنسرت گروه «مهوار» جمعه این هفته ۲۶ دی از ساعت ۱۶:۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و علاقمندان برای تهیه بلیت این اجرا می توانند از طریق شماره تماس ۲۲۸۰۳۶۳۱ یا سایت ایران کنسرت اقدام کنند.

فرهنگسرای نیاوران مهناز روستا گروه مهوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر