کد خبر: 246375 A

خط نقاشی‌های پیمان پیروی جمعه دهم بهمن ماه روی دیوار گالری پنجره می‌رود.

نمایشگاه انفرادی پیمان پیروی با نمایش ۴۸ اثر خط نقاشی برپا می‌شود. این آثار که با دو تکنیک اکرولیک روی بوم و اکرولیک روی مقوا خلق شده‌اند، در ابعاد کوچک و بزرگ به نمایش گذاشته می‌شود. کوچک‌ترین اثر این نمایشگاه ۲۵*۲۵ و بزرگ‌ترین اثر نمایشگاه ۱۰۰*۱۵۰ است.

به گزارش ایلنا؛ پیمان پیروی متولد ۱۳۵۱، خوشنویسی را از سال ۶۵ آغاز کرد اما به صورت تخصصی از سال ۷۰ مشغول به فعالیت شد و دوره ممتاز و فوق ممتاز را در استان فارس و تهران پشت سر گذاشت. وی تا کنون در بیش از ۱۰۰ نمایشگاه گروهی شرکت داشته و ۱۰ نمایشگاه انفرادی برپا کرده است.

همچنین این هنرمند در دو دوره متوالی در سالهای ۱۹۹۹ و ۱۹۹۸ در جشنواره البرده امارات که به صورت بین المللی در میان کشورهای اسلامی برگزار می‌شود به عنوان هنرمند برگزیده شناخته شد و از کسب رتیه‌های داخلی وی می‌توان به عنوان برگزیده در دو دوره جشنواره باغ بسم الله و دو دوره جشنواره قلم اشاره کرد.

این نمایشگاه تا ۱۵ بهمن ماه در گالری پنجره دایر است و علاقمندان می‌توانند ساعت ۱۶ تا ۲۰ هر روز از این نمایشگاه واقع در ظفر، خیابان فرید افشار، انتهای کوچه بابک شرقی، بن بست بابک، پلاک ۲۹، طبقه دوم دیدن کنند.

گالری پنجره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر