کد خبر: 246383 A

قطعات کنسرت «رنگواره های زاگرس» بر اساس موسیقی محلی لرستان، کردستان و منطقه بختیاری نشین و با نگرشی نو به موسیقی محلی و در قالب ردیف‌های موسیقی ایرانی و تنظیم‌های ارکسترال ایرانی اجرا می‌شود.

کنسرت گروه موسیقی «آوای پارسیان» به سرپرستی و خوانندگی سامان علی‌پور، با عنوان «رنگواره‌های زاگرس» ۸ بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ در این کنسرت که ساعت ۲۰ روز چهارشنبه برگزار می‌شود، گروه موسیقی آوای پارسیان متشکل از حسن سالم(کمانچه)، علی آذرسینا(کمانچه آلتو)، کیوان علی پور(کوزه، سازهای کوبه ای)، مجید دولتشاه(تار)، سامان صالحی(عود)، میثم نوری(دف، دمام، ضرب باستانی)، میثم یاراحمدی(تمبک)، میلاد جمشیدی(سرنا، بالابان)، زهرا رجب روشن(دایره، دف)، فاطمه رجب روشن(تارباس)، سمانه شهیدی(آوا)، هانیه سماواتی(آوا)، الناز شجاعی(سه تار)، رضا بیات(نی) و سامان علی پور(خواننده) به روی صحنه می‌روند و قطعاتی از موسیقی محلی لرستان را اجرا می‌کنند.

قطعات کنسرت «رنگواره های زاگرس» بر اساس موسیقی محلی لرستان، کردستان و منطقه بختیاری نشین و با نگرشی نو به موسیقی محلی و در قالب ردیف‌های موسیقی ایرانی و تنظیم‌های ارکسترال ایرانی اجرا می‌شود و دستگاه‌های چهارگاه، همایون، ماهور و شور غالب فضای دستگاهی این مجموعه را تشکیل می‌دهد.

علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت www. iranconcert. com مراجعه نمایند.

فرهنگسرای نیاوران گروه موسیقی «آوای پارسیان» موسیقی محلی لرستان و کردستان «رنگواره های زاگرس»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر