کد خبر: 444085 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری:

ایلنا: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: مشکلی برای سوخت رسانی در زمان افت فشار احتمالی گاز وجود ندارد .

به گزارش ایلنا، حسینعلی طالبی در پایان جلسه کمیته بحران با موضوع آمادگی سوخت رسانی به موقع زمستانی، گفت : سرمای ناگهانی و قطع گاز تعدادی از شهرهای استان  در آذر ماه آزمونی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف در خدمات رسانی به مردم  برای مسئولین استان بود .

حسینعلی طالبی : پیش بینیهای لازم به منظور سوخت رسانی در شرایط خاص ، از جمله الویتهای است که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در دستور کار دارد و با برگزاری جلسات بحران و مانورهای ادواری در شهرهای تابعه ، آماده مقابله با شرایط اضطراری را دارد .

طالبی تاکید کرد : منطقه ساری توزیع کننده سوخت جایگزین در شرایط اضطراری است که با تدابیر اندیشیده شده هیچ مشکلی در امر سوخت رسانی نخواهد داشت .

وی ادامه داد : منطقه ساری در بحران آذر ماه با توجه به پیش بینی های انجام شده و با اقدام به ذخیره سازی به موقع توانست از عهده وظیفه سازمانی خود بر آمده و سوخت مورد نیاز مردم را تامین کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری درخصوص چالشهای پیش رو را با توجه به شروع فصل زمستان و احتمال افت فشار گاز، گفت : کارکنانی که در سرما و بوران شدید در زمان افت فشار و قطع گاز آذر ماه در چند شهراستان با شرایط سخت آب و هوایی سوخت رسان مردم شریف استان بودند ، در صورت وقوع بحرانهای مشابه نیز سرافراز خواهند شد .

طالبی افزود : مصرف کنندگانی که تا کنون اقدام به ذخیره سازی سوخت جایگزین نکردند توصیه می شود تا هر چه زودتر نسبت به تهیه سوخت اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه های شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه ساری اعلام می شود توجه کنند.

زمستان سوخت جایگزین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گاز ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر