کد خبر: 541812 A

به گفته ثامنی این خط از بلوار صنایع هوایی در حاشیه جنوب غربی شهرک اکباتان آغاز و در امتداد جاده مخصوص کرج و ضلع جنوب غربی میدان آزادی وارد خیابان آیت الله سعیدی شده و به تونل اصلی فاضلابرو غرب تهران متصل می شود

به گزارش ایلنا، مدیر امور نظارت بر خطوط انتقال شرکت فاضلاب تهران با اشاره به اجرای بیش از2/5کیلومتر لوله رانی در خط اصلی فاضلابرو در امتداد خیابان آیت الله سعیدی از  پیشرفت 60 درصدی این پروژه خبرداد.

مسعود رضا ثامنی با اعلام این خبر گفت: این خط با قطر 1800 میلیمتر و طول 4/5کیلومتر یکی از سرشاخه های مهم تونل فاضلابرو غرب تهران است.

به گفته ثامنی این خط از بلوار صنایع هوایی در حاشیه جنوب غربی شهرک اکباتان آغاز و در امتداد جاده مخصوص کرج و ضلع جنوب غربی میدان آزادی وارد خیابان آیت الله سعیدی شده و به تونل اصلی فاضلابرو غرب تهران متصل می شود و جمع آوری کننده  فاضلاب بخشی از مناطق 2، 5 و 9 شهرداری است.

در این پروژه برای کاهش مشکلاتی مانند برخورد با تاسیسات، حجم زیاد خاک حفاری، ریزش خاک و وقوع حوادث از روش حفاری مکانیزه میکروتونلینگ استفاده شده است که رکوردار بیشترین طول حفاری (260متر) بدون استفاده از جک میانی با قطر 1600 میلی متر است.

 

جاده خاک قطر میدان آزادی صنایع هوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر