کد خبر: 222562 A

/ نمایشگاه مطبوعات - غرفه ایلنا /

طبیعتا تجارب گذشته و اشکالاتی که دربرگزاری انتخابات مطرح شده بررسی و جمع بندی می شود و در همین شورای راهبردی انتخابات مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا دقایقی پیش سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی استاندار تهران با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و از غرفه خبرگزاری کار ایلنا بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید در پاسخ به این سوال که آیا تمهیدات لازم برای انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی در استانداری تهران اندیشیده شده است گفت: بله معمولا برای برگزاری انتخابات های مختلف از یک سال قبل برنامه ریزی های لازم انجام می شود و سازماندهی های برای جلب مشارکت مردم صورت می گیرد تا فضای اعتماد عمومی افزایش پیدا کند و مردم پای صندوق های رای بیایند.

چاووشی با اشاره به اینکه ما در سطح استان تهران شورای راهبردی انتخابات را سازماندهی کردیم گفت: ان شا الله کارهای جدی تر خود را به زودی آغاز می کنیم تلاش می کنیم که هم امکان حضور گسترده مردم و مشارکت جدی آنها فراهم شود و هم اینکه از هر آنچه که مردم تشخیص می دهند که برای آینده شان بهتر است امانت داری کنیم.

وی گفت: طبیعتا تجارب گذشته و اشکالاتی که دربرگزاری انتخابات مطرح شده بررسی و جمع بندی می شود و در همین شورای راهبردی انتخابات مورد بازبینی قرار خواهد گرفت. ممکن است در گذشته موارد وجود داشته که شبهه هایی را ایجاد کرده که مشارکت مردم را کمرنگ کرده و ما باید تلاش کنیم که این شبهات را از بین ببریم.

استان تهران استانداری تهران انتخابات حضور گسترده مردم مجلس شورای اسلامی مطبوعات معاون سیاسی نمایشگاه مطبوعات شورای راهبردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر