کد خبر: 222639 A

اورژانس در کنار ارائه خدمات فوریت های پزشکی به اطلاع رسانی و آموزش به علاقمندان می پردازد. از جمله فعالیت هایمان آموزش کمک های اولیه است.

سرپرست غرفه اورژانس در بیستمین نمایشگاه از مراجعه روزانه ۲۶ نفر برای درمان سرپایی در ایام برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید مصطفی موسوی گفت: تیم فوریت های پزشکی پیشرفته اورژانس تهران با حضور در محل نمایشگاه تلاش دارد در صورت بروز مشکل پزشکی برای مراجعه کنندگان مشکل را حل کند و خدمات خوبی را به بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه دهد.

موسوی با بیان اینکه این تیم با ی دستگاه آمبولانس و موتورلانس و تیم های پیشرفته پزشکی در محل اسکان خود در نمایشگاه به شهروندان خدمات ارائه می کند، اظهار کرد: تمام پایگاه های اورژانس در سطح شهر در حال آماده باش هستند تا در صورت بروز مشکلی هر چه سریعتر اقدامات خود را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه اورژانس در تمام دوره های نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها حضور داشته است، گفت: برای اینکه از بروز هر گونه مشکلی برای شرکت کنندگان در نمایشگاه جلوگیری کنیم یک روز قبل از شروع و یک روز بعد از اتمام در نمایشگاه حضور داریم.

موسوی افزود: اورژانس در کنار ارائه خدمات فوریت های پزشکی به اطلاع رسانی و آموزش به علاقمندان می پردازد. از جمله فعالیت هایمان آموزش کمک های اولیه است.

وی از حضور ۵ نیرو به صورت روزانه در نمایشگاه خبر داد و گفت: همه مراجعه کنندگان سرپایی بودند که بعد از درمان محل اورژانس را ترک کردند. خوشبختانه تاکنون مصدوم جدی وجود نداشته است.

بیستمین نمایشگاه مطبوعات غرفه اورژانس فوریت های پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر