کد خبر: 111893 A

پیشکسوت رسانه ای هرمزگان گفت: اساس روزنامه کار و کارگر فرصت مناسبی برای بیان خواسته های کارگران و رشد فرهنگی این قشر از جامعه فراهم کرده است.

ایلنا: پیشکسوت رسانه ای هرمزگان گفت: اساس روزنامه کار و کارگر فرصت مناسبی برای بیان خواسته های کارگران و رشد فرهنگی این قشر از جامعه فراهم کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر عباس علیرضا خورشیدزاده در بیست و سومین گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور در بندرعباس، استان هرمزگان را منطقه‌ای بی‌بدیل به لحاظ امکانات جغرافیایی دانست و اظهار داشت: فعالیت‌های مطبوعاتی در هرمزگان از سابقه دیرینه‌ای برخوردار است و پس از انقلاب اسلامی، هرمزگان یکی از نخستین استان‌هایی بود که با کمترین زیرساخت‌ها توانست مجوز راه اندازی روزنامه محلی را دریافت و فعالیت‌های مطبوعاتی خود را به طور جدی تری آغاز کند و هم اکنون حدود ۳۰ نشریه در این استان فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این استان یکی از زیرساخت‌های اساسی مطبوعات یعنی چاپخانه هنوز ایجاد نشده اما علاقه مندان و فعالان این عرصه، مطبوعات هرمزگان را زنده نگه داشته‌اند.

سردبیر و قائم مقام روزنامه صبح ساحل هرمزگان در ادامه با اشاره به فعالیت‌های روزنامه کار و کارگر، بیان داشت: در کشور کمتر روزنامه‌ای صفحه‌ای اختصاصی را به کارگران اختصاص داده اما روزنامه کار و کارگر به طور تخصصی در این حوزه فعالیت می‌کند و با توجه به خواست عمومی جامعه کارگری تا کنون با موفقیت به فعالیت خود ادامه داده است.

خورشیدزاده افزود: کارگران علاوه بر پیشرفت در فضای کاری باید در بخش فرهنگی نیز رشد کنند و بر این اساس روزنامه کار و کارگر فرصت مناسبی برای بیان خواسته‌های کارگران و رشد فرهنگی این قشر از جامعه فراهم کرده است.

گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر