کد خبر: 111894 A

همزمان با بیست و سومین گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر روی داد؛

سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور ضمن بازدید از مجتمع بندری شهید رجایی با ظرفیت های اقتصادی استان هرمزگان آشنا شدند.

سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور ضمن بازدید از مجتمع بندری شهید رجایی با ظرفیت‌های اقتصادی استان هرمزگان آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندرعباس، شیرزاد عزتی سرپرست روزنامه کار و کارگر هرمزگان در این خصوص گفت: با توجه به برگزاری بیست و سومین گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور در بندرعباس، سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور به همراه مدیرمسئول و مدیر امور شهرستان‌های این روزنامه از مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس بازدید کردند.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از کار صادرات و واردات کالای کشور از طریق مجتمع بندری شهید رجایی در بندرعباس انجام می‌شود و هدف از این بازدید آشنایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر با ظرفیت‌های کم نظیر اقتصادی استان هرمزگان بوده است.

سرپرست روزنامه کار و کارگر هرمزگان افزود: بیست و سومین گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر سراسر کشور از ۱۷ الی ۱۹ مهر ماه در بندرعباس برگزار می‌شود و برگزاری نشست‌های تخصصی و بازدید از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری هرمزگان از جمله برنامه‌های این گردهمایی است.

گردهمایی سرپرستان روزنامه کار و کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر