کد خبر: 115422 A

توسط مرکزخلیج فارس انجام شد؛

برنامه سازان این مرکز در برنامه‌های زیتون - سرپناه - شوبندر - کلودنگ عشق - خونه به خونه - مکث- باور - جوان ۹۲ - گلپنگ و دیگر برنامه‌های مختلف مرکز به موضوع جوانان و خانواده‌ها پرداخته‌اند.

در راستای وظایف سازمانی درخصوص تهیه وتدارک برنامه‌های ویژه برای خانواده‌ها و جوانان برنامه‌های مختلف و متنوعی در نظر گرفته شده که در حال حاضر تعدادی از این برنامه ها در حال پخش از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، وحید کمالی مدیرکل مرکز خلیج فارس با بیان اینکه توجه به اساسی‌ترین رکن جامعه یعنی خانواده و مهم‌ترین قشر جامعه یعنی جوانان از اولویت‌های رسانه استانی است گفت: حوزه‌های برنامه سازی مرکز خلیج فارس، در ۶ ماهه اول امسال موفق به تولید بیش از۸ هزار دقیقه برنامه با موضوع خانواده و جوانان شده است.

کمالی خاطرنشان کرد: برنامه سازان مرکز درحوزه سیما در ۶ ماهه اول سال جاری ۵ هزار دقیقه و در حوزه صدا ۳ هزار و ۵۸۹ دقیقه برنامه ویژه مخاطبان جوان و خانواده‌ها تهیه، تولید و پخش کرده‌اند.
مدیرکل صدا و سیمای خلیج فارس در پایان افزود: برنامه سازان این مرکز در برنامه‌های زیتون - سرپناه - شوبندر - کلودنگ عشق - خونه به خونه - مکث- باور - جوان ۹۲ - گلپنگ و دیگر برنامه‌های مختلف مرکز به موضوع جوانان و خانواده‌ها پرداخته‌اند.

کمالی مدیرکل صداوسیمای خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر