کد خبر: 119852 A

نمایندگی خانه مطبوعات استان هرمزگان در شهرستان پارسیان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

نمایندگی خانه مطبوعات استان هرمزگان در شهرستان پارسیان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در مراسم آغاز به کار، خانه مطبوعات این شهرستان ضمن تسلیت ایام ماه محرم، گفت: یکی از دغدغه های فرهنگی ما در شهرستان پارسیان فعال سازی نشریات و مطبوعات محلی در این شهرستان است و نمایندگی خانه مطبوعات نیز در همین راستا در پارسیان ایجاد شد.

محمود اسدی ضمن قدردانی از تلاش‌های اهالی رسانه اظهار داشت: خبرنگاران هنرمندانی هستند که با قلم و بیان خود، زیباترین مفاهیم را به مردم عرضه می‌کنند.

وی افزود: اهالی رسانه در واقع پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که مشکلات مردم را به مسئولان و عملکرد دستگا‌ه‌های دولتی را به مردم انتقال می‌دهند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان خاطرنشان کرد: از جمله وظایف خانه مطبوعات پرورش نیروی متخصص خبرنگار و توسعه مطبوعات در شهرستان‌هاست و از مدیرمسئولان روزنامه های استانی انتظار می رود در خصوص ارسال روزنامه ها و همکاری با نماینده خانه مطبوعات در شهرستان پارسیان مساعدت لازم را داشته باشند.

شایان ذکر است، محمود اسدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان طی حکمی قاسم گلستانی را که از طرف خانه مطبوعات استان هرمزگان برای نمایندگی غرب استان معرفی شده بود را به عنوان نماینده خانه مطبوعات شهرستان پارسیان منصوب کرد.

هرمزگان خانه مطبوعات پارسیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر