کد خبر: 121528 A

مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی:

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از برگزاری مراسم روز شهرساز در بندرعباس خبر داد.

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از برگزاری مراسم روز شهرساز در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، افشین بهرامی گفت: این مراسم صبح چهارشنبه با حضور استاندار هرمزگان، سرپرست راه و شهرسازی هرمزگان، مهندسین شهرساز، مسوولان استانی، شهرداران و شهروندان در هتل هرمز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم هر ساله ۱۷ آبان ماه همزمان با روز شهرساز برگزار می‌شود، بیان داشت: امسال به دلیل تقارن این روز با عزاداری دهه اول محرم با تاخیر ۲۹ آبان برگزار می‌شود.

بهرامی هدف از برگزاری مراسم روز شهرساز در هرمزگان را آشنایی با مسائل روز شهرسازی عنوان کرد و گفت: در این روز سه کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان در مراسم تدارک دیده شده است.

وی همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از شهرداران بر‌تر استان در این روز خبر داد و افزود: در این روز شهرداران استان تجلیل و سه شهردار بر‌تر هرمزگان که مولفه‌های شهرسازی را مدنظر قرار داده‌اند مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه به محورای همایش بزرگداشت روز شهرساز اشاره کرد و گفت: بررسی تناسبات معماری اسلامی ایرانی با معماری بومی و ارائه الگوهای طراحی کارآمد، بررسی شاخص‌های شهرداران خلاق، راه‌های منابع درآمدی پایدار شهری و… از جمله محورهای این همایش است.

بهرامی هرمزگان شهرسازی روز شهرساز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر