کد خبر: 122224 A

همزمان با روز شهرساز اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از شهرداران هرمزگان تقدیر کرد. در این روز همچنین از سه شهردار منتخب هرمزگان قدردانی به عمل آمد.

همزمان با روز شهرساز اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از شهرداران هرمزگان تقدیر کرد. در این روز همچنین از سه شهردار منتخب هرمزگان قدردانی به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، افشین بهرامی مدیر شهرسازی و معماری در مراسم تقدیر از شهرداران استان گفت: شهرداری‌ها نقش به سزایی در ساخت شهر‌ها دارند از این رو وظیفه سنگینی بر عهده آن‌هاست تا شهر ایده آل برای شهروندان خود طراحی و پیاده کنند.

وی با بیان اینکه راه و شهرسازی هرمزگان با توجه به وظیفه ذاتی خود همکاری تنگاتنگی با شهرداری‌های هرمزگان دارد و در این زمینه برنامه‌های مبسوطی نیز به شهرداران سراسر استان ارائه داده است.

بهرامی همچنین با اشاره به نحوه انتخاب سه شهردار منتخب از بین شهرداران استان گفت: طبق بررسی‌های انجام شده از سوی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان، علاوه بر بررسی عملکرد شهرداران در زمان مسوولیت، برنامه‌های شهرداران جدید نیز مورد بررسی قرار گرفت و از بین آن‌ها سه شهردار هرمزگان به عنوان شهرداران منتخب معرفی شدند.

مدیر شهرسازی و معماری با بیان اینکه محمدرضا رودباری شهردار بندرلنگه از غرب هرمزگان، عبدالحمید سعدینی از شرق هرمزگان و عباس امینی‌زاده از محدوده مرکز استان پس از بررسی‌های لازم به عنوان شهرداران منتخب انتخاب شدند، افزود: عباس امینی‌زاده شهردارجدید بندرعباس تنها شهرداری بوده که در زمان ارائه برنامه‌هایش به شورای شهر، تمامی اصول شهرسازی برای شهر بندرعباس در برنامه‌هایش دیده است.

گفتنی است، در این مراسم علاوه بر قدردانی از سه شهردار منتخب هرمزگان، از تمامی شهرداران استان تقدیر به عمل آمد.

راه و شهرسازی هرمزگان روز شهرساز تقدیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر