کد خبر: 126338 A

استاندار هرمزگان:

اهمیت و جایگاه ویژه هرمزگان را بیش از پیش به مسئولین کشوری منتقل کرده و جهت تخصیص و جذب اعتبارات رایزنی می‌کنیم.

استاندار هرمزگان گفت: اهمیت و جایگاه ویژه هرمزگان را بیش از پیش به مسئولین کشوری منتقل کرده و جهت تخصیص و جذب اعتبارات رایزنی می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، جاسم جادری در سفر به بشاگرد در نشست شورای اداری این شهرستان، اظهار داشت: خدا را شاکرم که به عنوان یک خدمتگزار در جمع مدیران و مردم این شهرستان هستم و بعد از معارفه‌ام نخستین سفرم را به منطقه بشاگرد قرار دادم.

وی با قدردانی از تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان در خدمت رسانی به مردم بشاگرد، افزود: مجموعه استانداری استان با همکاری دولت برای تامین اعتبارات لازم توسعه و پیشرفت مصوبات و طرح‌های اجرایی بشاگرد تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کارهای خوبی در بشاگرد انجام شده است، گفت: گزارش مدیران رضایت بخش بوده اما عمق محرومیت در بشاگرد هنوز بسیار بالاست و باید جهادی وار در این منطقه کار کرد تا این منطقه محروم ساخته شود.

جادری با بیان اینکه اهمیت و جایگاه استان هرمزگان باید بیش از پیش برای مسئولین کشوری تشریح شود، بیان داشت: در اولین فرصت اهمیت هرمزگان و محرومیت مناطقی همچون بشاگرد را به مسئولین کشوری منتقل می‌کنم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در جذب و تخصیص اعتبارات همواره آن استانی پیروز است که بتواند رایزنی و پیگیری بیشتری داشته باشد که همیاری و تلاش نمایندگان مردم استان در مجلس را نیز می‌طلبد.

وی یادآور شد: برای احقاق حقوق مردم استان با همدلی و دوستی کار‌ها به پیش می‌بریم و از همه مدیران دستگاه‌ها تقاضا دارم بدون پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و سیاسی برای خدمت کردن به این مردم تلاش کنند.

وی با قدردانی از تلاش دستگاه‌های اجرایی و ستاد بازسازی در بشاگرد، گفت: از ستاد بازسازی و همچنین معاونین برنامه ریزی و امور عمرانی استانداری می‌خواهم که سرعت کار را دوچندان کرده و گامی رو به جلو در حوزه مسکن، آب، برق و راه بشاگرد برداشته شود.

زلزله بشاگرد استاندار هرمزگان شورای اداری هرمزگان سفر به بشاگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر