کد خبر: 131314 A

استاندار هرمزگان:

استاندار هرمزگان در آیین بزرگداشت روز راهدار و هفته حمل و نقل و رانندگان گفت: روان سازی، ایمن سازی و جلوگیری از انسداد جاده ها سبب رونق اقتصادی کشور می‌شود.

استاندار هرمزگان گفت: روان سازی، ایمن سازی و جلوگیری از انسداد جاده‌ها سبب رونق اقتصادی کشور می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جاسم جادری در آیین بزرگداشت روز راهدار و هفته حمل و نقل و رانندگان افزود: این کار به صورت مطلوب توسط راهداران و پلیس راهور و رانندگان به نحو احسن انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: هرمزگان از هر چهار مدل حمل و نقل(ریلی، جاده‌ای، دریائی و هوائی) بهره‌مند است و این موضوع بر اهمیت و جایگاه استان افزوده است.

استاندار هرمزگان با اشاره به مشقات رانندگان در حمل و نقل بار، گفت: این کار شبیه مجاهدت در راه خدااست و اجرای کمتر از آن نیز برای این موضوع متصور نیست.

جادری با بیان مشکلات پیش روی دولت تدبیر و امید، گفت: دولت تدبیر و امید وارثخزانه‌ای خالی است و در تعجبم که چگونه این دولت تاکنون سراپا مانده است.

وی با اشاره به محاصره ظالمانه قدرت‌های بزرگ و کارشکنی‌ها مقابل دولت تدبیر و امید، افزود: علیرغم خزانه خالی و عدم درآمد کافی، مردم و دولت با استعانت خداوند از این پیچ خطرناک تاریخی هم عبور خواهند کرد.

استاندار هرمزگان سوخت قاچاق را مهم‌ترین معضل فراروی استان ذکر کرد و گفت: مشکلات بخش حمل و نقل فراوان است و قاچاق سوخت و انتساب آن به رانندگان سبب نارضایتی این زحمت کشان شده است.

جادری خواهان رایزنی با نمایندگان انجمن‌های صنفی رانندگان جهت رفع مشکلات این بخش شد.

راه و شهرسازی جادری استاندار روز راهدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر