کد خبر: 142903 A

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: رونق و تحول در بخش های مختلف اقتصادی، نیازمند اعتماد به بخش خصوصی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: رونق و تحول در بخش های مختلف اقتصادی، نیازمند اعتماد به بخش خصوصی است.

به گزارش خبرگزاری " ایلنا "، " بهروز اکرمی " گفت: با کاهش تصدی‌گری دولت در اجرای طرح‌ها، زمینه سرمایه گذاری و اشتغال بیشتر فراهم می شود.
" بهروز اکرمی " در نشستی با سرپرست اداره کل بهزیستی استان افزود: دولت به عنوان سیاستگذار و تسهیل کننده باید ناظر باشد که با این نگاه به اهداف مورد نظر بهتر خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه از طریق خلاقیت و ایده های نو می توان از شرایط و امکانات موجود بهترین بهره را برد، اظهار داشت: تمام اختراعات و ابداعات محصول تفکر است و مدیران حوزه های مختلف باید به گونه ای رفتار کنند که اگر با کمبود امکانات و بودجه مواجه اند باز هم بتوانند از طریق ایده و تفکر اهداف خود را دنبال کنند.
" اکرمی " در ادامه تصریح کرد: امکان زیست شرافتمندانه حق هر ایرانی است که فراهم کردن این شرایط وظیفه قانونی ما و بخش های مختلف در دولت است که برای تحقق این امر باید تلاش کنند و اداره کل تعاون و کار و بهزیستی جایگاه ویژه ای در این امر زیست شرافت مندانه دارند.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه مسایل و شرایط استان هرمزگان متاثر از مسایل کلان کشور است اما با مدیریت می توان شرایطی را فراهم کرد که نسبت به گذشته بهتر باشد و این شرایط را برای مسوولان ملی، برنامه ریزان و حتی مردم تشریح کنیم تا بتوان در سطح ملی و استانی تصمیم گیری و اقدامات لازم را از طریق برنامه ریزی انجام داد.

هرمزگان اکرمی اداره کار تحول اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر