کد خبر: 150276 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ثبت نام کارآفرینان بر‌تر استان در نهمین جشنواره امتنان خبر داد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ثبت نام کارآفرینان بر‌تر استان در نهمین جشنواره امتنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، «بهروز اکرمی» افزود: کارآفرینان بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات می‌توانند با مراجعه به نشانی سایت www. karafarinanebartar. ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی از متقاضیان شرکت کننده در جشنواره، از ۲۹ بهمن سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور آغاز شده و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۷ فروردین۹۳ ادامه خواهد داشت و پس از آن دسترسی به سایت مورد نظر برای ورود اطلاعات غیرممکن خواهد بود.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان افزود: پرونده‌هایی که اطلاعات ارسالی آن‌ها ناقص باشد در فرآیند داوری قرار نمی‌گیرند و در لیست انتخاب نخواهند بود که در این راستا تمامی کارآفرینان باید با دقت صفحات مربوطه در سایت را تکمیل کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: با شناخت افراد بر‌تر در این جشنواره بتوانیم افراد مستعد و نمونه استان را به جشنواره ملی در سال بعد معرفی کنیم.

جشنواره امتنان از کارافرینان بر‌تر در راستای تکریم و تقدیر از کارآفرینان، ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، ارائه راهکارهای عملی ترویج کارآفرینی متناسب با چشم‌انداز ۲۰ ساله، تکمیل و ارتقای شاخص‌های شناسایی کارآفرینان بر‌تر، پویاسازی بانک اطلاعات شناسایی کارآفرینان بر‌تر مبتنی بر شاخص‌ها، فراهم‌سازی مقدمات توسعه فرهنگ کارآفرینی سازمانی و استمرار بخشیدن به مشارکت بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی در توسعه کارآفرینی و تقدیر از منتخبین بر‌تر، برگزار می‌شود.

هرمزگان اکرمی اداره کار کارآفرینان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر