کد خبر: 151712 A

استاندار هرمزگان گفت: فرمانداران باید فرصت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را قدر بدانند و از هر ثانیه آن برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کنند.

استاندار هرمزگان گفت: فرمانداران باید فرصت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را قدر بدانند و از هر ثانیه آن برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، جاسم جادری در گردهمایی فرمانداران استان با بیان اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک فرصت است، گفت: باید همه کسانی که در این نظام مشغول فعالیت هستند از فرصت خدمت بهره‌برداری کنند. وی اضافه کرد: باید از هر ثانیه این فرصت به خوبی بهره گرفت و امیدواریم در پایان مسئولیت بتوانیم کارنامه قابل قبولی در پیشگاه خداوند و مردم شریف این دیار داشته باشیم.

وی گفت: فرصتی که برای خدمت رسانی فراهم می‌شود یک فرصت همیشگی و دائمی نیست و کسی پیروز آزمون دشوار مسئولیت است که ‌‌نهایت استفاده را برای حل مشکلات مردم داشته باشند.

استاندار هرمزگان در ادامه با بیان اینکه نحوه عملکرد تمامی فرمانداران ارزیابی می‌شود ادامه داد: مجموعه فرمانداری با مدیریت، انضباط، انسجام، پشتکار و خلاقیت خود باید الگو و ناظر سایر ادارات شهرستان‌ها باشد.

جادری بر استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های شهرستان برای جذب بخش خصوصی و ارتقا خدمات رسانی تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه هرمزگان از قابلیت‌ها و پتانسیل‌هایی کم نظیری در بخش‌های مختلف برخوردار است هر شهرستان باید به فراخور مزیت‌های نسبی و فرصت‌های خود بتواند گامی در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم بردارد و ایام نوروز یکی از این آزمون‌هاست که باید تمام تدارکات و برنامه ریزی برای میهمانان نوروزی صورت پذیرد.

وی اظهار امیدواری کرد: اگر نگاه به پتانسیل‌های بالقوه در هر شهرستان درست و منطقی باشد و در جهت به فعلیت درآوردن آن‌ها تلاش کنیم می‌توان گفت برای این منطقه و مردم آن کاری انجام داده‌ایم.

وی یادآور شد: امروز نگاه مردم به سوی مسئولین است و فرماندار به عنوان رئیس شورای تامین و نماینده دولت در شهرستان وظیفه دارد در تمامی زمینه‌ها ورود کرده و جهت بهبود شاخص‌ها، طرح و برنامه داشته باشند.

هرمزگان استاندار فرمانداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر