کد خبر: 170584 A

برنامه‌های پارک علم و فناوری استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی؛

پارک علم و فناوری هرمزگان برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از شرکت‌های دانش بنیان حمایت می‌کند.

پارک علم و فناوری هرمزگان برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از شرکت‌های دانش بنیان حمایت می‌کند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، هادی حسینی‌نژاد معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان با بیان این مطلب افزود: تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شرایط امروز کشور یکی از نیازهای اساسی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس دولت تدبیر و امید است.
وی با بیان اینکه یکی از راه‌های تحقق این سیاست اتکا به دانش داخلی است، خاطرنشان کرد، حمایت از ایده‌های نو بویژه در قالب شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند نقش سازنده‌ای در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی داشته باشد.
حسینی‌نژاد تصریح کرد، پارک علم و فناوری هرمزگان از ابتدای امسال برنامه ریزی‌های لازم را در این خصوص انجام داده است تا زمینه ورود افراد را به عرصه علوم دانش بنیان فراهم کند.
معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: در این راستا برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نحوه ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان یکی از ضروریات است که با حضور اساتید مجرب این حوزه برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد، اولین کارگاه آموزشی در سالجاری با عنوان طرح کسب و کار(BP) به منظور افزایش بهره وری اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان یازدهم خرداد ماه در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار می‌شود.

اقتصاد مقاومتی هرمزگان هادی حسینی نژاد پارک علم و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر