کد خبر: 170612 A

عیادت مسئولان هرمزگان از شیرزداد عزتی؛

مسئولان استان هرمزگان از شیرزاد عزتی رئیس خانه مطبوعات و سرپرست خبرگزاری ایلنا و روزنامه کار و کارگر در این استان، عیادت کردند.

مسئولان استان هرمزگان از شیرزاد عزتی رئیس خانه مطبوعات و سرپرست خبرگزاری ایلنا و روزنامه کار و کارگر در این استان، عیادت کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، امروز صبح ابتدا فرشید دستوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از شیرزاد عزتی که در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس است، عیادت کرد.

وی ضمن آرزوی بهبودی برای وی، گفت: اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از هیچ کمکی برای درمان وی دریغ نمی‌کند و تلاش می‌کند تا با فراهم آوری امکانان زمینه بهبودی وی را فراهم آورد.

در این روز همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به عیادت وی رفت و از نزدیک در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

سرپرست جهاد دانشگاهی و سردبیر خبرگزاری ایسنا نیز از وی عیادت کردند.

در همین ارتباط دکتر فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حال عمومی شیرزاد عزتی افزود: بیمار از بدو ورود به بیمارستان شهید محمدی با کاهش سطح هوشیاری مواجه بوده و بلافاصله اقدامات لازم تشخیصی و درمانی برای وی انجام شد.

نوروزیان افزود: باتوجه به اینکه کاهش سطح هوشیاری بیمار به دلیل ضربه وارده به جمجمه بوده و با توجه به نظر پزشک معالج نیاز به عمل جراحی نداشته و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه مغز و اعصاب بیمارستان شهید محمدی بستری است.

وی تصریح کرد، در حال حاضر حال عمومی بیمار بصورتی است که سطح هوشیاری وی از زمان بستری تا کنون از GCS = ۵ به GCS = ۸ رسیده است و امیدواریم با توجه به مراقبتهای ویزه درمانی روند بهبودی ایشان رو به پیشرفت باشد.

گفتنی است، رئیس خانه مطبوعات هرمزگان روز گذشته در محور بندرعباس حاجی آباد در یک سانحه رانندگی مجروح و بی‌هوش است

سانحه رانندگی خبرگزاری ایلنا رئیس خانه مطبوعات هرمزگان شیرزاد عزتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر