کد خبر: 464889 A

عبدالجواد کمالی مطرح کرد:

سرپرست مدیریت فرهنگی، هنری و آموزشی سازمان منطقه آزاد قشم رشد حوزه فرهنگی را در گرو همدلی و همراهی مردم با مسئولان برشمرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قشم، عبدالجواد کمالی گفت:با جدیت تمام به دنبال توسعه نیرو انسانی به عنوان موتور محرک توسعه جزیره و سازمان منطقه آزاد قشم هستیم.

وی رشد حوزه فرهنگی را در گرو همدلی و همراهی مردم با مسئولین برشمرد و افزود: توسعه نیروی انسانی لازمه هرگونه رشد اقتصادی و پس از آن شکوفایی فرهنگی است و هرکجا که کار به مردم واگذار شده باشد با نتایج اثرگذار و مثبت همراه بوده است.

کمالی اخلاق مداری را زیربنای هرگونه کار فرهنگی دانست و بیان داشت: ایستگاه اول شروع به کار فرهنگی بسط و گسترش اخلاق در بین مردم و تمامی نهادهای مسئول در جزیره است.

سرپرست مدیریت فرهنگی، هنری و آموزشی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: نهاد کتابخانه ها، آموزش و پرورش و آموزش عالی از جمله مهمترین بخش هایی است که با ورود به این حوزه ها درنظر داریم به نیروی انسانی توانمند و اخلاق مدار دست پیدا کنیم.

مشاور مدیرعامل در امور توسعه و عمران روستایی اظهار کرد: روستاها نقش مهمی در توسعه جزیره دارند و نگاه به آنان نباید صرفا توسعه فیزیکی باشد.

وی ادامه داد: توسعه فرهنگی و اجتماعی روستاها در کنار رشد اقتصادی و عمرانی ضروری است و اولین رسالت این مدیریت هدفمند کردن خدمات سازمان منطقه آزاد در روستاها می باشد تا هم مردم بهتر از آن بهره مند شود و هم سازمان هرچه سریع‌تر به اهداف مورد نظر در چشم انداز توسعه جزیره دست پیدا کند.

کمالی تأکید کرد: اطمینان دارم توانایی بخش خصوصی در کنار خدمات سازمانی پتانسیل قوی را برای آبادانی جزیره فراهم خواهد کرد.

جانشین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری گفت: ما به دنبال تصدی گری در جزیره نیستیم و نگاه ما حذف موانع برای آسان سازی راه سرمایه گذاران در بخش های فرهنگی و هنری به خصوص در روستاها است.

 

سازمان منطقه آزاد قشم عبدالجواد کمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر