کد خبر: 162681 A

در بیانیه کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران عنوان شد:

کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان تهران خواهان استقلال کامل خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی، جلوگیری از انتقال اموال این سازمان و الغای موضوع ادغام بخش درمانی این سازمان در نظام بیمه سلامت شدند.

هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی شهرستان تهران در بیانیه‌ای که به مناسبت هفته کار و کارگر و روز جهانی کارگر بیانیه‌ای صادر کرد، خواسته‌های صنفی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی را مطرح کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حفظ استقلال سازمان تامین اجتماعی، محفظ ماندن منابع سازمان تامین اجتماعی و الغای موضوع ادغام بخش در مانی این سازمان در نظام بیمه سلامت از جمله موضوعاتی هستند که در این بیانیه مطرح شده‌اند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه تلاش و کوشش و پاکی فرارسیدن ۱۱ اردیبهشت(اول ماه مه) روز جهانی کارگر به تمامی کارگران جهان تبریک عرض نموده و نظر بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز و مدیران محترم سازمان تامین اجتماعی و سایر مسوولین را به برخی از مسایلی که مرتبط با سازمان و افراد زیر مجموعه آن می‌باشد جلب می‌نماییم.
۱ - ما خواهان استقلال کامل خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی که بیش از نیمی از جمعیت ایران عزیز را پوشش می‌دهد در تمامی سطوح از سایر ارگان‌ها و نهاد‌ها می‌باشیم.
۲ - اموال و املاک و دارایی‌ها و درآمد سازمان تامین اجتماعی بین النسلی و حق الناس است و دست درازی دیگران به این منابع و اموال و حیف و میل نمودن آن‌ها خلاف شرع می‌باشد و ما با آن به شدت مخالفیم و خواهان برخورد با متخلفین در این زمینه هستیم.
۳ - ما با ادغام درمان سازمان تامین اجتماعی با بیمه سلامت و سایر بیمه‌ها مخالف و آن را به شدت محکوم نموده خواستار حفظ استقلال ساختار درمانی و مراکز ملکی درمان سازمان می‌باشیم.
۴ - ما از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم که نسبت به استقلال کامل سازمان تامین اجتماعی در تمامی زمینه‌ها و همچنین حفاظت از دارایی‌ها و اموال این سازمان کوشا باشند و در این زمینه تلاش و حساسیت بیشتری از خودنشان دهند.
۵ - درخاتمه از تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی دعوت می‌نماییم همگام با سایر خواهان و برادران کارگر در گردهمایی که به این مناسبت برگزار می‌گردد شرکت نمایند.

سازمان تامین اجتماعی کارگران بازنشسته ادغام تامین اجتماعی در بیمه سلامت هفته کارگر 93
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر