کد خبر: 105937 A

مدیر کل استاندارد همدان:

با توجه به اینکه اجرای استانداردهای ۲،۱-۷۸۲۹ و ۱۲۰۵۴ از تاریخ اول مرداد ماه سال جاری در کشور اجباری اعلام شده است، لذا بازرسی از جایگاه های CNG مورد توجه جدی این اداره کل قرار گرفته است.

ایلنا: مدیر کل استاندارد استان همدان از بازرسی مخازن ذخیره جایگاههای CNG در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ فرهاد تیموری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: انجام فرایند بازرسی قرار دارد و با تدارک ساز و کار لازم به تدریج سایر تجهیزات جایگاه‌ها نیز مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تا کنون هیچ یک از جایگاههای احداثشده در استان مورد بازرسی مخازن قرار نگرفته‌اند لازم است مالکین و بهره برداران جایگاههای CNG آمادگی لازم را جهت بازرسی فراهم نمایند.

تیموری افزود: با توجه به اینکه مخازن CNG غیراستاندارد می‌تواند خطرات و حوادثناگواری را ایجاد نماید لذا بازرسی و رفع نواقص احتمالی در اینجایگاه‌ها بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار داشت: جلوگیری از فعالیت جایگاه‌های فاقد گواهینامه ایمنی و همچنین جایگاههای غیرایمن که نسبت به رفع نواقص موجود اقدام ننمایند، از جمله اقدامات بازدارنده خواهد بود.

مدیر کل استاندارد استان همدان افزود: به بهره برداران جایگاه‌های CNG توصیه می‌شود که به منظور پیشگیری از تعطیلی و در ‌‌نهایت متضرر شدن موضوع را با جدیت و حساسیت ویژه مورد پیگیری قرار دهند.

استان همدان استاندارد جایگاه مدیر ذخیره همدان جایگاههای مخازن cng
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر