کد خبر: 105958 A

کتب دفاع مقدس طی ایام دفاع مقدس در همدان رونمایی می‌شود.

ایلنا: محمدجواد زمردیان، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: در هفته دفاع مقدس آثار مکتوب متعددی رونمایی می‌شود که یکی از مهم‌ترین این آثار رونمایی از کتب دفاع مقدس در همدان است.

به گزارش ایلنا وی با اشاره به رونمایی ۹ کتب دفاع مقدس در استان در این ایام مقدس اضافه کرد: هشتادمین شماره مجله امتداد فرهنگی و پژوهشی حوزه دفاع مقدس در این هفته به چاپ می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس در استان در هفته دفاع مقدس تصریح کرد: امیداواریم پژوهشگران و اهل قلم در این حوزه یادداشت‌های غنی در حوزه دفاع مقدس داشته باشند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: دو محصول فرهنگی در هفته دفاع مقدس در استان شامل پوستر هفته دفاع مقدس و مجموع مستند هفت نابخشودنی رونمایی می‌شود.

زمردیان با اشاره به مشخصات این مستند اظهار داشت: این مستند درخصوص توطئه‌های گروه تروریستی در ایام دفاع مقدس برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان برنامه‌های خاطره گویی در این ایام ابراز داشت: در این برنامه پیشکسوتان دفاع مقدس و نیز آزادگان به بیان خاطره می‌پردازند.

استان همدان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پیشکسوتان دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران رونمایی حوزه همدان کتب ایام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر