کد خبر: 111932 A

مدیر اجرایی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اسامی داوران کودک و نوجوان بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را اعلام کرد.

ایلنا: مدیر اجرایی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اسامی داوران کودک و نوجوان بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، خسرو بیات گفت: در مهلت مقرر برای ثبت نام متقاضیان داوری کودک و نوجوان، ۲۰۰ نفر در این کمیته ثبت نام کردند. وی افزود: پس از پایان مهلت ثبت نام، پرسشنامه های متقاضیان توسط اساتید ارزیابی و امتیازدهی شد و پذیرفته شدگان در سه کلاس تخصصی با موضوع‌های تئاتر کودک و تئاتر نوجوان شرکت کردند.

بیات اظهار کرد: پس از اتمام دوره آموزشی، آزمونی از آنچه در کلاس‌ها تدریس شده بود، برگزار شد و افرادی که میانگین بالاتری را داشتند به عنوان داور برگزیده شدند.

وی افزود: داوران کودک و نوجوان با تماشای نمایش‌های بخش صحنه‌ای مسابقه کودک و نوجوان، نمایش‌ها را ارزیابی کرده و به بهترین نمایش و بازیگر در هر بخش تندیس، لوح سپاس و جایزه نقدی اهدا می کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس مبین قهرمانی، کیمیا شیرافکن، حسین خاندل، فاطمه معین توکلی، فاطمه گودرزی، کوثر توکلی وصال، هستی ترابی، مینا رحمتی، مائده فردوسی پور و مهربد مهری به عنوان داوران کودک برگزیده شدند.

بیات اضافه کرد: مسعود رحمتی، نادیا مکنتیان، مهسا رحمتی، کیمیا بختیاریان، نسترن رنجبران، فائزه سادات اقلیمی، یاسین بیک محمدی، پروانه کوکبی فیضی، علیرضا سماوات و حسین قاسمی هنر ۱۰ نوجوان داور این دوره را تشکیل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام ۲۰۰ کودک و نوجوان برای داوری، نشان از شور و شوقی کودکانه برای انجام کارهای بزرگ و جسورانه دارد که همین جسارت، کودکان را از همان دوران کودکی برای انجام مسئولیت های بزرگ در آینده آماده می کند.

تئاتر جشنواره بین المللی کودک و نوجوان کودکان معرفی جشنواره نمایش هنر داوران بیستمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر