کد خبر: 111939 A

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: این شرکت از هنرمندان فعال در عرصه تئاتر که در زمینه ترویج مدیریت بهینه مصرف برق فعالیت کنند؛ حمایت می کند.

ایلنا: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: این شرکت از هنرمندان فعال در عرصه تئاتر که در زمینه ترویج مدیریت بهینه مصرف برق فعالیت کنند؛ حمایت می کند.

به گزارش ایلنا، حاجی رضا تیموری اظهار کرد: هنر تئاتر به خوبی می تواند اهمیت انرژی برای کودکان را تشریح کرده و مدیریت مصرف بهینه برق را در جامعه نهادینه کند. وی ادامه داد: مدیریت مصرف بهینه به معنی بی توجهی به رفاه مردم نیست، بلکه باید انرژی را به گونه ای مصرف کرد که سهم آیندگان باقی بماند و از سرمایه های ملی هم حفاظت شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تأکید کرد: هنرمندان به ویژه اهالی تئاتر می توانند به خوبی معنی و شیوه صرفه جویی را به مردم به ویژه کودکان بیاموزند.

تیموری با تأکید بر این که جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان یک فرصت فرهنگی بی نظیر در راستای ترویج آموزش های مختلف در استان و کشور است، گفت: برگزاری این جشنواره بیانگر توجه مسولان استان همدان به کودکان و نوجوانان است و جا دارد از تمامی دست اندرکاران فرهنگ و هنر استان قدردانی کنم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: در طول برگزاری جشنواره همکاری لازم را برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره با متولیان امر خواهیم داشت.

تیموری تشریح کرد: پرداختن به امور فرهنگی نوعی سرمایه گذاری برای استان به حساب می آید.

استان همدان انرژی برق تئاتر جامعه سرمایه گذاری صرفه جویی فرهنگ و هنر کودک و نوجوان کودکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر