کد خبر: 111941 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان گفت: همدان با برگزاری جشنواره های فرهنگی مختلف در ادوار گذشته شایستگی خود را برای میزبانی رویدادهای فرهنگی بین المللی اثبات کرده است.

ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان گفت: همدان با برگزاری جشنواره های فرهنگی مختلف در ادوار گذشته شایستگی خود را برای میزبانی رویدادهای فرهنگی بین المللی اثبات کرده است.

به گزارش ایلنا، خسرو سامری گفت: هر برنامه ملی و بین المللی که در شهر همدان برگزار می شود؛ حائز اهمیت است. وی ادامه داد: از آنجایی که همدان در هنر تئاتر دارای قدمت دیرینه ای است؛ در برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که مخاطبان زیادی هم دارد؛ موفق عمل کرده است.

سامری افزود: استقبال قابل توجه مردم همدان و برگزاری مطلوب جشنواره تئاتر کودک و نوجوان نشان داد؛ همدان می تواند میزبان خوبی برای تمامی رویدادهای فرهنگی در سطح ملی و بین المللی باشد.

وی تصریح کرد: حضور میهمانان داخلی و خارجی در استان می تواند پایگاه اطلاع رسانی مناسبی برای جاذبه های گردشگری همدان باشد؛ از این رو ادارات مختلف و شهرداری ها وظیفه دارند برای برگزاری جشنواره با متولیان فرهنگ استان همکاری کنند.

تئاتر جاذبه های گردشگری جشنواره بین المللی شهرداری کودک و نوجوان معاون المللی هنر همدان رویدادهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر