کد خبر: 111951 A

این جشنواره نه تنها برای خردسال، کودک، میانسال، نوجوان و حتی برای جوانان و کهنسالان هم روحیه نشاط و شادابی را به ارمغان می آورد.

ایلنا: رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی، استان همدان برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را برکت بزرگی برای استان دانست.

به گزارش ایلنا، محسن بهاروند گفت: برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان فرصتی مغتنم و استثنایی است. وی ادامه داد: در ایام برگزاری این جشنواره نخبگان هنری از سراسر کشور و حتی کشورهای خارجی به همدان می آیند و با ظرفیت های فرهنگی پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین آشنا می شوند و پس از بازگشت به موطن خود به تبیین داشته های فرهنگی استان همدان می پردازند.

رییس خبرگزاری ایرنا استان همدان تصریح کرد: این جشنواره نه تنها برای خردسال، کودک، میانسال، نوجوان و حتی برای جوانان و کهنسالان هم روحیه نشاط و شادابی را به ارمغان می آورد.

بهاروند با تأکید بر این که تئاتر هدفمند از یک نقطه آغاز و به نقطه ای ختم می شود، گفت: تئاتر از بهترین ابزارها برای انتقال پیام است.

وی تصریح کرد: بخاطر این فرصتی که ایجاد شده تا ذهن خردسالان، کودکان و نوجوانان هر سال در یک برهه زمانی منتظر برگزاری جشنواره ای باشند که می تواند سطح فرهنگی و بینش آنان را ارتقابخشد، باید از مسولان فرهنگی استان قدردانی کرد.

استان همدان پایتخت تئاتر تمدن جمهوری اسلامی ذهن زمین کودک و نوجوان کودکان و نوجوانان نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر