کد خبر: 111971 A

دبیر بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال شاهد افزایش دو برابری نمایش های بخش بین الملل بودیم که می توان گفت پربارترین بخش جشنواره است.

ایلنا: دبیر بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال شاهد افزایش دو برابری نمایش های بخش بین الملل بودیم که می توان گفت پربارترین بخش جشنواره است.

به گزارش ایلنا، شهرام کرمی تصریح کرد: ظرفیت این جشنواره نسبت به سال‌های گذشته دو برابر شده است به طوری که سه نمایش محیطی و شش نمایش صحنه‌ای در جشنواره بیستم اجرا خواهند شد.

دبیر بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: نمایش‌های «کیش کیش» به کارگردانی دانیل گل از کشور ایتالیا، «آسمان و دریا» به کارگردانی سایبراند واندر ورف از کشور آلمان، «دم ربرتو» به کارگردانی مانوئل والبم از کشور پرتغال، «جوجه اردک زشت» به کارگردانی آنا میلکا از کشور هلند، «آمونا» به کارگردانی جالین سانز و فرناندز پاتیو از کشور اسپانیا و نمایش «ماه پیشونی» به کارگردانی آرش عباسی محصول مشترک ایران و ایتالیا در این بخش اجرا خواهند شد.

وی بیان کرد: در بخش خیابانی و محیطی نیز یک نمایش از کشور پرتغال و یک نمایش به عنوان محصول مشترک ایران و مالزی اجرا خواهد شد.

آلمان اسپانیا ایتالیا ایران پرتغال تئاتر جشنواره بین المللی کودک و نوجوان مالزی هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر