کد خبر: 113235 A

یک روز به برگزاری افتتاحیه رسمی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گروه‌های نمایشی کشورهای اسپانیا و آلمان وارد همدان شدند.

ایلنا: یک روز به برگزاری افتتاحیه رسمی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گروه‌های نمایشی کشورهای اسپانیا و آلمان وارد همدان شدند.

به گزارش ایلنا، دقایقی پیش نخستین گروه از مهمانان جشنواره از کشورهای اسپانیا و آلمان وارد همدان شدند. این گروه که شامل ۴ نفر از کشور اسپانیا و ۶ نفر، در قالب سه گروه نمایشی از کشور آلمان در همدان حضور یافته و با استقبال گرم مسئولان و هنرمندان مواجه شدند.

در آئین استقبال از این مهمانان ۲۸ نفر از کودکان همدانی با اهدای گل و اجرای سرودی با مضمون ملیت های مختلف خوبه مهمانان خوش آمد گفتند و آنان هم با ابراز احساس کودکان را تشویق کردند.

این مهمانان پس از مراسم استقبال در هتل بین المللی باباطاهر همدان اسکان یافتند.

گروه اسپانیا در نخستین روز از آغاز جشنواره نمایش " آمونا " به نویسندگی و کارگردانی " جولین سانز " و " ایزاک فرناندز پاتریو " را در تئاتر شهر همدان اجرا می کند.

همچنین گروه آلمان نیز در آخرین روز از اجرای نمایش ها، نمایش " آسمان و دریا " به نویسندگی و کارگردانی " سابیراند واندرورف " در سالن پلاتو مجتمع شهید آوینی را به روی صحنه می برد.

آلمان اسپانیا تئاتر تئاتر شهر جشنواره بین المللی کودک و نوجوان کودکان کشورهای نمایشی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر