کد خبر: 113237 A

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان:

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در رشد و پرورش قوای فکری و خلاقیت‌های کودکان موثر است.

ایلنا: مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت: جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان در رشد و پرورش قوای فکری و خلاقیت‌های کودکان موثر است.
به گزارش ایلنا، علی مظاهری با تاکید بر اینکه تئا‌تر کودکان و نوجوانان باید از مدارس ابتدائی شروع شود، گفت: با اجرای تئا‌تر می‌توان روح و روان کودکان را تقویت کرد و با ایجاد محیطی شاد ساعت مفیدی را برای کودکان فراهم کرد. در این زمینه مراکز آموزشی به ویژه آموزش و پرورش می‌تواند سهم به‌سزایی را ایفا کند.
وی با بیان اینکه نمایش آموزش و فعالیتی خلاق محور است، افزود: تئا‌تر کودک و نوجوان می‌تواند در رشد فکری و خلاقیت‌های نوجوانانه دانش آموزان تأثیر خوبی داشته باشد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان بیان کرد: توجه به نیازهای فکری، روحی و روانی کودک و نوجوان با تئا‌تر ویژه سنی آن‌ها می‌تواند کمک شایانی به هدایت پرورش و رشد کودکان کمک کند.
به اعتقاد وی، در انتقال آموزه‌ها از طریق هنر تئا‌تر، بدیهی سازی و بخصوص بدیهی سازی‌های آزاد و شخصیتی در رشد شخصیت کودکان تأثیرگذار است.
مظاهری اظهار کرد: تئا‌تر کودک می‌تواند رهایی ذهنی، جسمی و عاطفی کودکان را رشد دهد.
وی ادامه داد: هر اثر هنری که به کودکان ارائه می‌دهیم هر اندازه که از محتوای عمیق‌تر برخوردار باشد تاثیرپذیری بهتری خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت: در بحثجشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان نیز اگر تئا‌تر را گسترش بدهیم و به نقش آموزشی آن توجه کنیم قطعا در آینده جامعه‌ای پویا و با نشاط خواهیم داشت چرا که شخصیت خلاقانه کودکان را رشد می‌دهد.

آموزش و پرورش تئاتر جامعه خلاقیت رشد کودک و نوجوان کودکان کودکان و نوجوانان مدیر آموزش و پرورش همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر