کد خبر: 117639 A

سازمان بسیج رسانه همدان به مناسبت ۱۳ آبان، روز دانش آموز بیانیه‌ای صادر کردند.

سازمان بسیج رسانه همدان به مناسبت ۱۳ آبان، روز داشن آموز بیانیه‌ای صادر کردند.
به گزارش ایلنا از همدان، در متن این بیانیه آمده است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعدَ الَّذِی جَاءکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ «بقره آیه۱۲۰»
بار دیگر تقویم انقلاب یادآور حرکتی شگرف در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۵۸ شده است. این روز نقطه عطفی در دفتر پرافتخار انقلاب اسلامی و برگ زرین اتصال حوادثو رخدادهای سرنوشت‌سازی است که برای همیشه آن را به عنوان سمبل مقاومت ملت بزرگ ایران جاودانه ساخته است، سه حادثه عظیم تاریخی این روز هر یک سهم به سزایی در شکل‌گیری روند بعدی مبارزات ضداستعماری و عدالتخواه ملت مسلمان ایران داشته‌اند.
تبعید حضرت امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ توسط عمال رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۱۳۵۸. و این‌گونه بود که این روز به حق روز «ملی مبارزه با استکبار» نام گرفت و از آنجا که خوی ددمنشی آمریکا هنوز از بین نرفته است لذا در ۱۳ آبان ۱۳۹۲ از پس گذشت ۳۵ سال از انقلابی که به بیان نورانی امام عظیم الشأن «انقلاب دوم» لقب گرفت، مردم مسلمان ایران همچنان مقاوم و نستوه یک صدا و خستگی ناپذیر فریاد «مرگ بر امریکا» سر خواهند داد چراکه شعار «مرگ برامریکا» ادامه راه حسین بن علی علیه السلام است که در روز عاشورا فریاد برآورد:
«هیهات من الذله»
همچنانکه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند: «مرگ بر امریکا» را کسى به ملّت ایران یاد نداد. از اعماق جان یکایک مردم برآمد که: «مرگ بر امریکا».
شعار مرگ برامریکا، فریاد «نه» به تمام استکبارگرانی است که انقلاب اسلامی را تحمل نکرده و در تقابل با آن هر لحظه در تدارک خدعه‌ای تازه هستند. واینک پس از گذشت سال‌ها از تجلی بصیرت انقلابی دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی نقاب از چهره‌اش افتاده و تمامی مردم جهان به دیو سیرتی او پی برده‌اند
مردم ماثابت کرده‌اند ره رو راه آن امامی هستند که در راه اقامه حق و مبارزه با استکبار از تحمل هیچ سختیی هراس ندارند
۱۳ آبان امسال که مقارن با محرم حسینی است اعضاء بسیج رسانه استان همدان در کنار دیگر اهالی این سرزمین سر بلند، در پاسداشت فرهنگ عاشورایی و در دفاع از حریت وآزادگی خود با تمام شور و شعور در راهپیمایی ومراسم این روز شرکت خواهند نمود. انشا ا…
سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان

۱۳ آبان ایران بسیج تقویم جهان دانش آموز رسانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی محرم همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر