کد خبر: 118680 A

در تاریخ ۱۳ / ۸ / ۹۲ از ساعت ۱۱ صبح سمیناری با عنوان وب نویسی مقدماتی به میزبانی نمایشگاه بین المللی الکام‍‍‍‍‍پاستان همدان توسط انجمن‌های IT و کامپیو‌تر دانشگاه پیام نور همدان برگزار شد.

ایلنا: در تاریخ ۱۳ / ۸ / ۹۲ از ساعت ۱۱ صبح سمیناری با عنوان وب نویسی مقدماتی به میزبانی نمایشگاه بین المللی الکام‍‍‍‍‍پاستان همدان توسط انجمن‌های IT و کامپیو‌تر دانشگاه پیام نور همدان برگزار شد.
به گزارش ایلنا، در این سمینار مباحثی پیرامون طراحی وب سایت، اهمیت مجازی سازی اطلاعات، سلسله مراتب وب سایت نویسی و همچنین توضیح و تفسیر زبانهای برنامه نویسی وب. اهداف پیش رو ارائه شد.
در این جلسه برای آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین و آشنایی مقدماتی دررابطه با گرافیک یک وب سایت به روز و تبلیغاتی بااستفاده از HTML، CSS برای مخاطبان، وب سایتی به صورت ابتدایی طراحی شد.
مخاطبین این برنامه متشکل از دانشجویان کامپیو‌تر و فناوری اطلاعات دانشگاه‌های سراسری و پیام نور همدان و اساتید این رشته و همچنین تعدادی از بازدیدکنندگان نمایشگاه بودند.
در حاشیه این سمینار، مخاطبان همایش به همراه اعضای انجمن به صورت گروهی اقدام به بازدید از نمایشگاه نمودند.
که درطی آن آشنایی سطحی با شبکه و علم رباتیک با همکاری مسئولین غرفههای متعدد نمایشگاه برای آشنایی مخاطبین با علم روز کشور صورت گرفت.
حجازی دبیر انجمن دررابطه با سایر فعالیت‌های این تشکل در نمایشگاه بین المللی الکامپ همدان گفت: «انجمن ITCOM در این نمایشگاه به همت دانشجویان کامپیو‌تر وIT پیام نور اقدام به ارائهٔ نشست‌های رایانه‌ای، پاسخ دهی به پرسش‌های کامپیوتری بازدیدکنندگان، عکاسی، موضوع الکترونیک و کامپیو‌تر، پخش فیلم‌های آموزشی فناوری و ارسال فایل‌های آموزشی و نرم افزار‌های کاربردی به بازدید کنندگان نمایشگاه نمود.
وی همچنین اضافه کرد: «این انجمن که به مدت ۴ سال است در دانشگاه پیام نور همدان تاسیس گردیده است در قالب تیم‌های برنامه نویسی وب و Application، گروه‌های گرافیک و رباتیک فعالیت داشته و در کنار آن اقدام به برگزاری دوره‌های فنی و حرفه ایی و درسی نموده است.

الکترونیک دانشگاه پیام نور رایانه عکاسی فناوری فناوری اطلاعات گرافیک نرم افزار نمایشگاه بین المللی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر